Rýsovací potřeby

 

Snad každý školák nebo středoškolák potřebuje do školy alespoň základní rýsovací potřeby.

 

V našem obchodě nakoupíte rýsovací potřeby v dostatečném sortimentu.

 

Pro školáka máme širokou nabídku kružítek (obyčejné, s nastavitelnou nožičkou, s aretací) a různých pravítek (obyčejná 15-50 cm, nelámací, s úchytem, pružná), trojúhelníků nebo úhloměrů (180 a 360 stupňů).

 

Pro středoškoláka a vysokoškoláka je naše nabídka rozšířená o soupravy kružítek a nástavců, soupravy technických per (Rotring nebo Centropen), máme také technická pera jednotlivá, vytahovací fixy a technické tuše a různé druhy technických šablon, křivítek, šablon na písmo a poměrových pravítek.

 

Častým požadavkem středních, technicky zaměřených škol je zakoupení rýsovacího prkna. My vám nabízíme plastová rýsovací prkna ve formátu A3 s příložníkem zn. Hebel nebo Rotring. Na objednávku dodáme i větší formáty. K prknu lze doobjednat i rýsovací hlavici. Na přání zákazníka můžeme objednat i dřevěné rýsovací prkno + příložník + desky na prkno.


V našem sortimentu najdete i různé druhy mikrotužek (0.35, 0.5, 0.7, 0.9 mm) značkových i obyčejných, rýsovací čtvrtky, pauzovací papíry různé gramáže a velikosti nebo milimetrové papíry. Nabízíme též redispera různé tloušťky, perka a násadky.


Přijďte si k nám vybrat rýsovací potřeby pro vašeho žáka nebo studenta. Rádi vám poradíme.

 

Ilustrační galerie

Copyright ©2012 papirnictviletna.cz. All Rights Reserved. Created by Hanyes.